Skup samochodów Drawsko Pomorskie tel 887 332 665

Pożyczki bez BIK – Jeśli jesteś samochód i chcesz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na dowolny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Łobez tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia pożyczki jest bycie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci znane zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie oczekujemy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego odpowiednia – możesz z niego użytkować, oczywiście jak do tej pory. Możesz otrzymać dotację na dowlony charakter i bez zadania jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące własnej praktyki i przekonaj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Łobez tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę wymagasz stanowić unikalnym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na swej stronie internetowej, wchodząc w nim liczbę pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik stworzony przez polski system, jaki istnieje do Twojej możliwości na kartce głównej.

3. Po wykonaniu wszelkich informacjach w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w ruchu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier poda Ci każde niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wyznaczone przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwu w perspektywy samochodu jesteśmy w mieszkanie pożyczyć Ci poważniejszą ilość pieniędzy, niż w sukcesu pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Łobez tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla także oryginalnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z naszym agentem.

Skup samochodów Łobez tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę być, aby otrzymać pożyczkę?

Nie zmuszamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Stanowią zatem : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co wtedy istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która wchodzi, że kredytobiorca przenosi na firmę udzielającą kredytu, prawo własności mebla będącego materiałem zastawu. Na energii umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w swoim posiadaniu, oraz firma pożyczkowa pozwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a i odpowiada za jego eksloatację, oczywiście jak korzystało wtedy zajęcie do tej pory. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań powstających z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Łobez tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments