Przesyłki kurierskie Szadek

Przesyłki kurierskie łatwo i tak – szeroki asortyment w jakimś miejscu

Wysłanie przesyłki kurierskiej wielu osobom gubi się skomplikowane – na rynku stanowi godna konkurencja, a procedury, marki i poziom usług dzielą się pomiędzy dostawcami. Gdy trzeba przyznać paczkę, wysłać towar, dostarczyć materiały do podpisu, pojawiają się wahania. Która oferta za jedną sprzedaż i jaki firmowy abonament będą najodpowiedniejsze? Postanowiliśmy maksymalnie uprościć proces wyboru i sztuce usługi.

Przesyłki kurierskie Piotrków Trybunalski

 

W jaki strategia działamy? Pośredniczymy w zamawianiu usług kurierskich, zapewniając szeroki wachlarz drogi w jakimś miejscu. W kilku kliknięciach możesz szybko wybrać i zamówić usługę. Jesteśmy doświadczoną spółką z doświadczeniem logistycznym i ważną licencją transportową. Wszystko po to, aby dla nadawcy, a jeszcze dla użytkownika, dostarczanie przesyłek kończyło się sprawnie, łatwo i pewnie.

button-zamow

Sprawdzeniu kurierzy

Wzięte w swym serwisie przesyłki dostarczają sprawdzeniu kurierzy. Współpracujemy na stałe z nazwami o światowym i krajowym zasięgu oraz sprawdzonej renomie. Za pomocą strony przesylkikurierskie. pl zamówisz usługi kurierskie GLS, współpracuje z nami też kurier DHL, kurier UPS, GEIS oraz INPOST. Przesyłki kurierskie zostaną dostarczone razem z wymogami, od drzwi do drzwi, możesz jeszcze wziąć z usług dodatkowych.

Nie tylko firmy przewozowe, które chcemy do współpracy, to zaufani kurierzy. Nasz serwis na tle konkurencji sprzyja to, że mamy licencję transportową. Jej nabycie jest poprzedzone wypełnieniem restrykcyjnych wymagań. To odpowiada, iż nie tylko jesteśmy uprawienia do pośredniczenia w przewozie drogowym. Gwarantuje też, że po prostu wiemy, kiedy to pisać.

Poznanie oraz metoda – pewne wysyłki kurierskie

Wpływamy na rynku od 2009 roku. W obecnym okresie zaufało nam jeszcze 230 tys. klientów. Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek. Z dowolną postępujemy równie starannie i odpowiedzialnie, wiedząc, jak istotne usługi kurierskie są dla nadawców i klientów. To wydarzenie, któremu warto zaufać. Tworzymy jakość, jaka została uznana nominacją w konkursie Ekomers w klasy „Operator logistyczny roku”. Nie spoczywamy na laurach, ciągle doskonalimy ofertę oraz rozwiązania, kształtując się do spraw swoich użytkowników.

Przesyłki kurierskie Piotrków Trybunalski

Co ważna wysłać kurierem

Przesyłki kurierskie łatwe w swym serwisie to idealny zakres usług. Możesz nadać paczki kurierskie standardowe czyli o różnych wymiarach. Przesyłka w kopercie dotrze na moment, bezpiecznie również z prowadzeniem poufności, kiedy dokumenty kurier musi po podpisaniu przez adresata dostarczyć ponownie nadawcy, jak a wtedy, gdy wysyłasz papiery, faktury, pisma i listy w klasyczny sposób. Również przedmioty gabarytowe oraz partie produktów możesz wysłać, mając z naszego wsparcia. Ładujesz bezpiecznie artykuły na palety, kurier z wybranej firmy transportowej, z zdrowym samochodem oraz sprzętem, zabierze spożywa w opcję do punktu. Szczegółowe dane na punkt rozmiarów i wagi poszczególnych przesyłek oraz zakresu świadczonych usług znajdziesz w grup „Uwagę” na krajowej stronie. Poznasz je jeszcze podczas składania zamówienia.

Przesyłki kurierskie Piotrków Trybunalski

Dlaczego my – poznaj korzyści

Gwarancja podania na moment

Zapewniamy gwarancję doręczenia przesyłki na godzina. Wiemy, jak ważne jest udzielenie na moment ważnych papierów oraz gdy prawdziwym kłopotem bywa, gdy potrzebne towary dotrą za późno. Dzięki gwarancji, gdy terminy gonią, możesz spać spokojnie. Dokładamy wszystkich starań, by usługi kurierskie były uzyskiwane w zamówionym i deklarowanym terminie. W sukcesie niedokonania tej gwarancji możesz dostać zwrot kosztów przesyłki w wysokości 150%. Dobrze na punkt gwarancji i przejętych nią usług dowiesz się z przepisu.

Przesyłki kurierskie Piotrków Trybunalski

Proste składanie zamówień

Jak zamówić kuriera to często wyzwanie. Osoby posiadające spośród takiej usługi okazjonalnie nie wiedzą, jak się zlokalizować w serwisach internetowych, i korzystające codziennie – poświęcają mnóstwo czasu na złożenie zamówienia. U nas proces tenże stanowi maksymalnie uproszczony, wraz z szybkimi oraz estetycznymi płatnościami – aby zamawianie kuriera dla nadawcy było naturalną, rutynową czynnością. Wybierasz usługę, przygotowujesz paczkę, paletę lub kopertę, zamawiasz, płacisz – a my już czuwamy, by przesyłka dotarła tam, gdzie powinna a kiedy powinna.

Dla jednostek a firm, jakie nie lubią wypełniać formularzy na stronach internetowych i mających często wiele zamówień w jednym dniu pracy – uruchomiliśmy możliwość telefonicznego składania zamówień. Wybrany kurier na telefon odbierze przesyłkę tak samo wygodnie jak w przypadku internetowego zamawiania usługi.

Zamówienie kuriera przez internet przesadza z prowadzeniem przepisów RODO i poszanowaniem prywatności. Wszelkie informacje niezbędne do dostarczenia przesyłki kurierskiej są należycie zabezpieczone na wszystkich etapach zamówienia.

Specjalne oferty oraz promocje

Serwis kurierski oferuje dodatkowe zalety dla użytkowników. Oprócz śledzenia przesyłek widoczna jest podręczna wyszukiwarka kodów pocztowych – dostępna w razie niekompletnych lub nieczytelnych danych adresowych. To zaledwie część oferowanych ułatwień. Gdy jesteś właścicielem sklepu, możesz zawierać na pozytywne zniżki. Oferujemy zwrot pobrania za przesyłkę w rozwoju pewnego dnia. Standardowo pewno toż zająć od trzech do kilkunastu dni. My przekazujemy pieniądze od razu po doręczeniu przesyłki, by mógł kosztuje dostać opłatę za wysłany towar wtedy, gdy trafia on do rąk odbiorcy.

Przesyłki kurierskie Piotrków Trybunalski

Zobacz również Przesyłki kurierskie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments