Kobiety Mafii 2 Dębno gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za więc w międzynarodowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Pyrzyce gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odtwarzających podstawowe role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Razem z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 wykonują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W kolejnej połówce dostajemy wątki trzech różnych form, jakie w pewnym czasie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która planuje poważne plany, żeby poprawić własne działanie na zdrowsze. Podpisuje ona kontrakt na ważny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera położyć się na całe życie. W współczesnym tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia i potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, lecz nie jest gwoli niej toż łatwe, ponieważ przez całe jej bycie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej pory w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmian Siekiera nadal zamyka się w Maroko, gdzie poznaje swojego przyszłego męża Amira, który ogłasza się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Pyrzyce gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest element Darii zaś jej interes z Kolumbijczykami. Z stałych przyczyn ta inwestycja nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do kraju tona kolumbijskiej kokainy jest umożliwić jej trwanie nad rynkiem, jednak historia rzuca się utratą towaru i ciężkimi problemami. Niania jest w znaczny wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, natomiast to obecnie Daria jest należycie zrobiona do różnej rzeczywistości. Od początku pięła się po szczeblach mafijnej kariery bez męskich pleców i teraz spotyka się na wierzchu gangsterskiej drabiny. To w jej problemie pojawiają się inne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) i jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w klimat całej historii, działając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym obrazie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i wiązania ich z samą, kluczową pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w działalność filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko spośród ostatniego, że potrafi wziąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Pyrzyce gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która jest podaj stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją sytuacja w handel długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w głównej połowie filmu Vegi natomiast w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co jest że sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie wydają się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był poświęcony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja przenosi się do Maroko czy Kolumbii, to akurat tam osadza się też plan filmowy. Dzięki temu obraz prezentuje się świetnie na ekranie. Widz widząc go nosi poczucie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest spójny a z wszystkim nowym filmem stara się jakością wizualną zbliżać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Efekt ich książki jest kiedy wysoce wyrazisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walki z punktami komediowymi, gdzie jesteśmy kilka zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą z niego fani zaś im toż płaci, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, razem nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Pyrzyce gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments