Doradca inwestycyjny Krasnobród

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z wykorzystaniem dźwigni, na najprostszych kryptowalutach. Przede wszystkim jest doskonałe rozwiązanie także dla kobiet dopiero rozpoczynających swoją okazję na obecnym sektorze jak a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży wpływ na ostatnie są gorsze niż u konkurencji prowizje. Wartym uwagi jest te dużo intuicyjny i naturalny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z czystym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Oznacza to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość biznesu jest uzależniona właśnie od wielkości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w sądzie do dolara. Podsumowując stanowi to handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak także na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w sądzie do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma informuje o wiele ciekawszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej kontrakty nie mają stałych ram czasowych. Mogą zatem zostać zlikwidowane w pewnym momencie.
Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu dużymi i krótkimi sytuacjami na jeszcze 200 instrumentach. Do możliwości jest te dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex stanowi mocno przystępne. W obiekcie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na wynik konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiedzę o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w obiekcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy działać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładzie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do schowka lub stosujemy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w cyklu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Skupia się to ale z pobraniem prowizji. Niewątpliwie stanowi to związane z faktem, że zakup przy użyciu karty przenosi się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W efekcie pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% od jakiejś transakcji lub od każdych 10 USD, w relacje od tego, która z kwot jest ogromniejsza.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki posiadają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością samą z najistotniejszych wartości Monfex są niskie wartości i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Tworzy on właśnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji także oryginalnych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z wykorzystaniem dźwigni . Podaje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład zawierany jest między giełdą i posiadaczami i przenosi się do grze przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z zmiany pożyczane są od nowej części. Wysokość danego biznesu jest przecież ściśle skorelowana z funkcją używanej dźwigni. A tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może dodać się do wielkich zysków, należy ale pamiętać, iż handel przy zachowaniu dźwigni tworzy w dwie strony. A może przynieść wielkie sukcesy, ale także również wysokie straty. Stąd te potrzebny jest zdrowy umysł i korzystanie dźwigni adekwatnej do poziomu posiadanej już nauki oraz nauki.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest całkiem bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób jak również technologia brana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany stanowi w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym uwagi jest fakt, że jako Użytkownik masz kontakt do raportów i soków z konta w pewnym momencie. W dowolnej chwili możesz jeszcze się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia oraz kontrole swoich kont jesteś szansa dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę wielkim zagrożeniem dla odbiorcę że być wyłącznie sam użytkownik, i tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu informacji oraz nauk gracza. Dlatego przed podjęciem gry podaje się dokładne zapoznanie się z sektorem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i warto skorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym walorem jest ponad możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje te handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego to informacje z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy oraz co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs sieci jest cudowny i spokojny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu ukazuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie dane są ważne porady dotyczące salda oraz zysku, a także strat dla aktualnie wysokich pozycji. Jeszcze dużo wymownym jest, że zostały tam też zamieszczone porady dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej widoczne są komunikaty na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza i na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu widoczne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród obecnego stylu dostępna jest też cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali również o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Środki” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszelką pewnością Monfex jest wspaniałą polecenia platformą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona prosta, intuicyjna i przyjazna także dla młodych jak oraz mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego zajęcia w dowolnej chwili. Wartym uwagi jest te niewątpliwie aspekt, że dla najemców jest łatwa całodobowa infolinia. Z pewnością kluczowym jest, że wszystkiemu jest te przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną rolę odgrywa i przyjazne wyjście do odbiorcy. Bo dzięki swobodnemu dostępowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje sposobność na zwiększenie poziomu swoich sztuki w interpretacji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Międzyrzec Podlaski

Ogólnie w całym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem i dużo interesującą opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję organizmu na przeprowadzane operacje oraz ogromną kwotę i lekki wstęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej problem każdy że bez kłopotu zlokalizować na forach i w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments