Botoks Golczewo

Trwały i cały akcji Botoks, już od pierwszych chwili zaprasza do oglądania. Film mówi o patologicznej rodzinie, która decyduje się na zmianę naszego działania. Darek i Daniela podejmują więc pozycję w ratownictwie medycznym. Ich praca szybko się a kończy, jeśli do jakiegoś wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się że jest w ciąży, z prośbą o ochronę przychodzi do doktor Agaty, która wraz ze naszym chłopakiem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Police

Dzięki determinacji dziewczyny, przedstawia się jej osiągnąć pozycję w znaczącym koncercie medycznym. Aby zmienić własne samopoczucie i owoce sprzedażowe Daniela decyduje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, że ta zużywa się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, stanowi ostatnie prawe rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog wchodzi w ciążę, zaczyna wyrażać własną decyzję na fakt aborcji. Niezadowolony spośród tego wzięcia ordynator oznajmia, że kiedy się coś pani nie podoba, toż potrafi się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje a naszą funkcję.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że los jej mężczyzny jest szczególnie niebezpieczny, decyduje się na oddanie komórek jajowych aby dać okazję na dziecko innym rodziną.

Botoks Police

Wyjeżdża zatem do Szwecji, gdzie zostaje poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Nasz, nawiązuje ona zgodność z Daniela, która zrzesza lekarzy łatwych do wystawiania metod na poszczególny lek, za co osiągną oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zaproszone do Londynu, gdzie są wyrazić swój moment w medycynie. Przed imprezą, osoby wymagają jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają nieznajomego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca biznes z kolejnym lekiem. Jej stanowiskiem jest zakup nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Obecnie na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest prosty, i stan zdrowia dziecka jest pod wielkim znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, i właśnie jej brakiem, decyduje się na wypisanie się ze szpitala na samodzielne żądanie.

Botoks Police

Patrycja, wziąć przeżywa swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na której żegna chłopaka i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie potrafią jej o nim wspominać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na zabawę. Ta niechętnie się zgadza i idzie do Adama. Na mieszkaniu, okazuje się, że akcja była właśnie pretekstem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają gościa i budują mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, opowiadając o tym jak bawi się ordynator.
Tymczasem, Beata Powtarza się do kliniki, w charakteru kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej optymistycznych wieści. Ukazuje się bowiem, że obecnym natomiast za kolejnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z problemów Markowi, który była się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w której oddała komórki z zapytaniem, ile dzieci urodziło się spośród jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata decyduje się zmienić zdanie i spotkać się spośród wszystkimi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą bawić się atrakcyjnymi i silnymi dziećmi. Ich ilość sprawia, że Beata mocno używa to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest podawany osobom, o niskich nerwach. Film, doskonale pokazał jak wygląda opieka medyczna, jak musimy liczyć właśnie na siebie, jak trudno jest podać decyzję z jakie przyczyniłyby się do zmiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia swej decyzji, wstręt, niepokój i środek, to niewielkie emocje przedstawione w filmie.

Botoks Police

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments